Сироварня

img

Приготування сиру

Ми маємо на власній фермі три корівки і тридцять кізочок, яких доять апаратами.

Далі молочко потрапляє одразу в спеціальний молочний холодильник (для кожного виду молочка свій). Коли потрібно зварити сир, наш спеціаліст має можливість наповнити мінісироварню молоком, яке стікає з холодильнику по молокопроводу. Так ми маємо максимально стерильні і безконтактні умови транспортування молочка для виготовлення сиру.

Зі 100 літрів молока можна отримати 9 чи 10 кг сиру. Але тільки самого молока недостатньо, тому Сировар додає закваску і фермент, які відповідають певному виду сиру( для кожного виду існує певний набір заквасок, які виготовлені нажаль не в Україні, які також впливають на собівартість.

Далі іде процес по технології, який займає 10-12 годин, після чого сир пресується, солиться і висушується в спеціальних умовах. На це іде 3-4 дні.. Коли отримуємо суху голівку, вона відправляється у камеру для визрівання сиру, в якій цілодобово утримується температура 12 градусів і вологість 90%. Термін визрівання від місяця до одного року. Все залежить від виду сиру і того який продукт ми хочемо отримати. Наш Сировар дуже сумлінно трудиться, вкладає свою любов у наш продукт, що Ви могли ним насолодитися!

img
img

У наявності постійно є різні види сиру від молодих до витриманих сирів для справжніх гурманів!